Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor

Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor

Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor

Ablamla aram her zaman iyi olmuştur. Kardeşlikten ziyade arkadaşlık bağı kurmuştuk ki büyük ihtimal bu sebeple abla seks hikayeleri yaşayabilecek kadar ileri gittik. Her şey çok yeni, ikimiz de gayet normalmiş gibi takılıyoruz. Fakat anne babam haberdar olsa ikimizi birden yok eder. Neyse, tat kaçıran detayları görmezden gelip eğlenceli kısma odaklanalım. Çünkü okurken sizler bile keyif alacaksınız.

Benden tam dört yaş büyüktü. Yani ben liseye geçtiğimde o üniversiteye gitmişti. Ailenin en akıllı bireyi kesinlikle oydu. Tek seferdi ODTÜ kazanmak herkesin harcı değildi. Bense daha ortaokulda kopya çekmeye başlamıştım. Hatta onu bile beceremeyip defalarca yakalandım. Babamın çok dayağını yemişimdir akıllı ol diye ama döverek kim akıllanmış? Giderek daha da aptal olmaya başladığımı düşünüyordum. Ortaokuldayken de zaten anlayışlı ablam beni bakirlikten arındırıyor tarzı hikayeler kuramayacak kadar bu konulardan habersizdim. Elbette penisimin varlığından haberdardım ama arkadaş ortamında konusu geçmeye yedinci sınıfta filan başlamıştık. Sekizde biraz daha azgınlaşmıştım. O zamanlar suratımda sivilce filan yok diye de rahattım. Kızlarla fingirdeşebiliyordum. Yine de sevişme bile yaşamamış, sadece dudak dudağa birkaç saniyeliğine öpüşmüştüm.

Liseye geçmiştim. Suratımda sivilceler çıkmaya başlamıştı. Zaten babam sürekli salak olduğumu hatırlatıp özgüvenimi kırıyordu. Üstüne birde o sivilceler hepten özgüvensiz, asosyal birine dönüştüm. Ablam için masaüstü bilgisayar alınmıştı. Ondan sonra da bana kalmıştı. Okuldan eve, evde de akşama kadar oyun! Tabi her fırsatta da mastürbasyon yapıyordum. Hatta o zamanlar başlamıştım seks hikayesi oku filan deyip bu sitelerdeki hikayeleri okumaya. Annesini becerenden tutun da kuzenleriyle grup seks yapanına kadar her tipte insan vardı. Belki de onları okumak ensest ilişkileri bana normalleştirmişti. Yine de asılacağım zaman daha çok video filan izliyor kendimi tatmin ediyordum.

Yaz tatilinde ablam eve gelmişti. Ben görmeyeli daha da güzelleşmişti. Siyah düz saçlarını sarıyla boyatmıştı. Dipten siyah uçlara doğru sarı oluyordu. Kumral bedenine cidden yakışmıştı. Zaten göğüsleri iriydi ama giyim tarzından mıdır nedir daha da belirginleşmişti. Tam bir üniversiteli olmuştu anlayacağınız. Sınıf arkadaşlarının çok şanslı olduğunu bile düşünmeden edememiştim. Yine de aa ne seksi ablam var hadi ensest hikayeler yaşayalım demedim elbette! Babam da annem de üniversiteli kızlarıyla iftihar ediyor, anılarını dinliyorduk. İlk gün böyle geçip gitmişti. Evden ayrıldığından beri müthiş yalnızlık çekiyordum. Çünkü gerçekten arkadaş gibiydik. Beraber oyunlar oynar, vakit geçirmesini bilirdik. Onun tekrar evde olması beni aşırı mutlu etmişti.

Annem de babam da çalışıyordu. Sabah erkenden çıktıkları için bizi de kaldırmıyorlardı elbette. Bu arada ayrı odalarımız filan yoktu. Aynı odada yatıyorduk. Ranzamız vardı. Üstte o altta ise ben oluyordum. Dün gece odada sohbet etmiştik ama çok uykusu olduğundan benim tuvalete gittiğim sırada çoktan yatağa girip uyumamaya başlamıştı. Saat de zaten 12’yi geçtiğinden benim de uyumam zor olmadı.

Sabah saat dokuz gibi uyanmıştım. Aslında bizimkilerin seslerini duymuştum ama tekrardan uykuya dalmıştım. Çünkü ben de o saatlerde kalkıp sekiz gibi evden çıkıp dokuz gibi derslere giriyordum. Yani erken kalkmaya istesem de istemesem de alışmıştım. Kardeş seks hikayeleri yaşayacağımdan habersiz yatağımdan kalktım. Baktım ablam hala uyuyor. Tuvalete gidip önce çişimi filan yapıp elmi yüzümü ağzımı yıkadım. Ardından mutfağa gidip çayın altını filan açtım. Annemin yaptığı yumurta biraz artmıştı ama bana da ablama da yetmezdi. Dolaptan üç yumurta daha çıkarıp hazırlarken ablamın da sesini duydum. Çok geçmeden de mutfağa yanıma geldi. Üzerinde ince beyaz bir bluz, altında da pijama vardı. Saçları hafif dağınık olsa da gerçekten güzel görünüyordu…

Günaydın kardeşim, ne yapıyorsun?

Günaydın abla, az biraz yumurta artmış da bana da sana da yetmez. Bol tereyağlı yumurta yapayım da çayla birlikte gömelim.

İyi hadi bakalım. Ben de masayı ayarlayayım.

Tabak aradı ama yoktu. Annem bulaşık makinasını dünden çalıştırmıştı ama sabah vakti yok diye büyük ihtimal toplamamıştı. Makinanın kapağını indirip temizlenmiş tabaklara yöneldi. O sırada öyle bir domaldı ki en önce lacivert külotu hafiften göründü. Götüne daha da dikkatli bakınca götüne yapışmış olan pijamadan külotun dantel detayları da belirginleşti. Şahane bir görüntüydü ve kendimi kaybedip azmıştım. Gidip dokunmadım ama uzun bir süre baktığımdan sikim kalkmıştı. Bunu fark edip hemen sikimin başını içimdeki boxerin lastiğine sıkıştırdım. Artık hiç belli olmuyordu! Hatta böyle porno hikayeler yaşıyormuş gibi erekte olduğum için kendime de kızmadım değil.

Yarım saat içinde kahvaltımızı yapmış, sohbet etmiştik. Aklımdan götünü çıkartmaya çalışsam da pek başarılı olamamış, kahvaltı boyunca neredeyse erekte halde kalmıştım.

Ben toplarım, hiç uğraşma. Öncesinde bir sigara içeyim tabi.

Paket mi almaya başladın artık?

Ne yapayım, herkes içiyordu bende hepten alıştım işte. Ama sen, sen ol tadına bile bakma. Alışınca bırakması hepten zor oluyor. Her ay ekstra bütçe ayırmam gerekiyor şu beni zehirleyen şeye.

Yok be abla, yani büyük konuşmayayım ama hayatta içmem.

Ablam balkona çıkarken bende tuvalete girdim. Arkadaş, sikim inmek bilmiyor. Aklımın önüne sürekli ablam ve müthiş götü geliyor. Dayanamayıp sıvazlamaya başladım. Elimi duvara dayayıp ablamı, götünü hayal ederek iyiden iyiye asılıyordum. Müthiş zevk alıyordum. Normal mastürbasyonlarımdan çok daha farklıydı. Çünkü hep görsel uyarıcı vardı ekranımda. Şimdiyse sadece seks hikayeleri hayali!

Bacağına Boşaldığım Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor

Bacağına Boşaldığım Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor

Bacaklarım iyiden iyiye kasılıyordu ki son hamlemle birlikte hem kapı açıldı hem de boşaldım! Şaka gibiydi ama tam karşımda ablam vardı! Hatta dölüm öylesine fışkırmıştı ki üzerindeki beyaz pijamaya mermi gibi isabet etmişti. Ablam şaştı kaldı tabi. Eli ağzında bana bakakaldı. Bacaklarımı zor zapt edip penisimden elimi çektim.

Ablaaaaaaa

Olum ne yaptın sen ya

Abla çok özür dilerim ya

Klozetin kenarındaki peçeteden biraz koparım üzerine doğru gittim. Bacağına gelen dölümü siliyordum ama ablam kendini geri çekti. Çünkü sikimi bile kapatmamıştım daha. Ne yaptığımı ben de bilmiyordum. Son kez bana bakıp geri dönüp gitti.

Aynaya bakıp utanç içinde elimdeki dölleri silip, üzerimi toparladım. Elimi de yıkayıp dışarı çıktım. Mutfakta yoktu, salondan ses gelmiyordu. Odaya doğru yöneldiğimde çalışma masasının önündeki koltukta oturduğunu gördüm. O da benim geldiğimi anlamıştı.

Otur bakayım şöyle.

Ben de girişin hemen solunda olan bilgisayar masamın sandalyesine oturmuştum. Karşılıklı birbirimize bakıyorduk.

Abla çok özür dilerim, çok utandım

Tamam, özür dilenecek bir şey yok, ayrıca utanmana da gerek yok. Biz kardeşiz olum. Liseye geçtin, ergenlik çağındasın. Çok daha önceden erkekliğini, penisini fark etmişsindir.

Evet… Ne bileyim sürekli 31 çekesim geliyor.

Gülmüştü ve devam etti:

Diyorum ya gayet normal. Mesela biz kızlar daha erken fark ediyoruz kızlığımızı. Ben de senin yaşlarında mastürbasyon yapmıştım, hala da canım çekince yapıyorum. Diyorum ya gayet normal. Bedenimizin boşalmaya ihtiyacı var.

Abla resmen üstüne boşaldım ya, bunun nesi normal!

Yani evet, kapıyı da bir zahmet kilitle 31 çekerken filan. Hadi ben neyse ama annem, babam görse benim kadar da anlayışlı olmaz onlar. Biliyorsun çok sığ düşüncelere sahipler.

Resmen ablamla karşılıklı oturmuş mastürbasyon hakkında konuşuyorduk. Böyle bir ortamda sikiş hikayeleri yaşanmasın da ne yaşansın?

Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor Seks Hikayem

Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor Seks Hikayem

Ablamla sohbetimiz devam ediyordu.

Bakir misin hala? Kız arkadaşın filan oldu mu?

Yok be abla, benim gibi bir salağa kim baksın.

Öyle deme! Kendini asla ezik gibi gösterme de hissetme de! Sen babama bakma, her derste başarısız olan salak olsaydı dünyada akıllı insan kalmazdı.

Yani bakirsin hala?

Evet…

Ben mesela ilk seksimi lise üçte yaptım. Üniversiteli arkadaşlarım arasında hala bakire olanlar da yok değil. Yani gözünde çok büyütme bunları.

Nasıl bir histi peki? Yani vajinanın içine penis girmesi? Orgazm olmak?

Çok merak ediyorsun değil mi?

Hem de çok, canım da deli gibi istiyor.

Aferin, benimle her şeyini paylaşabilirsin. En önce dediğim gibi özgüvensizlikten kurtulmalısın. Eğer en önce sen kendini seversen, başkaları da seni sever ister.

Peki, sen beni seviyor musun?

Elbette seviyorum, sen benim biricik kardeşimsin!

Madem açık açık konuşuyoruz sana bir şey itiraf edeceğim.

Rahat ol… Söyle gelsin.

Mutfakta her domaldığında külotun gözüküyordu. Götüne öyle yapışmış ki her yerin belli oluyordu. Daha da kötüsü ben onu görünce fena halde azdım. Sikim kahvaltı boyunca hiç inmedi. Hatta inmeyince 31 çekeyim bari dedim.

Susmuştu. Duymayı beklediği itiraf muhtemelen bu değildi. Fakat böyle açık açık konuşmak beni aşırı rahatlatmış olsa da adult hikayeler yaşayacağımızı hala aklımdan geçirmiyordum.

Buna ne diyeceğimi ben de bilmiyorum. Normal mi yanlış mı onu da bilmiyorum. Yani elbette kardeş kardeşe seks yapmaz. Hatta doğuştan özürlü olanların hepsi genelde akraba evliliğinden dolayı oluyor. Yani bedenimiz de böyle bir şeyi istemiyor.

Biliyorum çok yanlış, özür dilerim ama kendimi tutamadım. Seni hayal ederek 31 çektim. Bide üstüne boşaldım…

Yapma bunu kendine, tamam üzülme. Yani güzel bir kızım, evet ablanım ama sonuçta sende erkeksin. Beni görünce sikinin kalkması doğal olabilir.

Ağlamaklı olduğumu görünce yerinden kalkıp bana sarıldı. O sarılınca yine aklım gitmişti ve sikim oynamaya başlamıştı. Normalde olsa 31 çektiğimde birkaç saat tekrar kolay kolay sertleşmezdi. Fakat yeniden sertleşmeye başlamıştım.

Bak işte! Sen sarılınca yine sertleştim. Resmen benden bağımsız hareket ediyor. Ne olacak böyle? Seni her gördüğümde sikim mi kalkacak?

Kardeşim, istersen seni bakirlikten kurtarabilirim. Fakat bu yaşayacaklarımızı ne anneme ne babama ne de başka bir kimseye anlatmayacaksın. O zaman belki bu kadar azgın olmazsın. Hatta özgüvenin de yerine gelir.

Nasıl yani? Ne yapacağız ki?

Seks…

Teklif Etti Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor

Teklif Etti Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor

Oturduğu sandalyeden tatlı kıçını kaldırmıştı. Odanın ortasına doğru ilerleyip üzerindeki beyaz bluzu çıkarttı. İnanılır gibi değildi ama ablam benimle seks yapacaktı. Hayallerimde bile böyle +18 hikayeler oluşturamazdım herhalde. Bluzu çıkınca külotuyla uyumlu olan sutyeni belirdi. Sporcu sutyeni deniyordu sanırım buna ama dantel detayları da olduğundan çok seksi görünüyordu. Memelerini sıkı sıkıya sarmıştı. Ardından altındaki pijamayı da sıyırdı. Karşımda sadece lacivert iç çamaşırıyla kalmıştı.

Gerçekten bunu yapacak mıyız abla?

Evet, hadi kalk sen de ayağa.

YAA! Bu kadar güzel, seksi olmak zorunda mıydın? Şu fiziğe bak…

Gülmüştü ve hoşuna gitmişti duydukları.

İnan birkaç kadınla daha birlikte olduktan sonra her gördüğünü bu kadar seksi bulmayacaksın. Ergen olduğun için şu an böyle düşünüyorsun. Merak etme seni bu bakirlikten arındıracağım.

Şu an zaten sikim patlayacak gibi aşırı sertleştim.

Tamam, hadi kalk soyun.

Ablamın bedenine bakarken ben de ayağa kalktım. Üzerimdekileri daha sonra da altımdakileri çıkarttım. Zaten penisim damarlarına varana kadar kendini belli ediyordu. Karşısında öylece durdum. Ablam yavaşça bana yaklaştı ve sikimin önünde dizlerinin üzerine çöktü.

Mesela penisin, birlikte olduğum çoğu erkekten daha büyük. Üstelik daha da büyüyecektir.

Gerçekten mi? Gerçi arkadaşlar da 12 13 santim deyince ben de ölçmüştüm. Onlara da benimki 16 deyince hiç inanmamışlardı.

Boş ver onları. Muhtemelen seks yaptım diyenleri de vardır ama yalan söylerler. İnanma hepsine. Ve evet, gerçekten çok büyük.

Eline almıştı, yavaş yavaş avuçları arasında gezdirirken ağzı da getirip sikime soktu. Erotik hikayeler ablamın bana oral seks yapmasıyla başlamış oldu. Öyle güzel yalıyordu ki iştahım giderek kabarıyordu.

Çok güzel yalıyorsun abla. Boşalmamak için kendimi zor tutuyorum.

Elinle başıma satır mesela, kızlar sever böyle şeyleri.

Dediğini yapmıştım, başına bastırıp sikimi gırtlağına kadar sokuyordum. Sikim ağzındaki salyalarla kaplanmıştı. Nefesi kesilince bacaklarımdan ittirerek kendini geri çekti.

Yavaş hayvan o kadar da değil. Partnerini öldürmeyeceksin sikeceksin.

Gülüşmüştük ama daha çok zevk odaklıydım.

Boşalacağın zaman söyle, ağzıma boşalma. Hiç sevmiyorum dölü ağzımda hissetmeyi, midem kalkıyor.

Her an boşalabilirim, fena zevke geldim.

Başını geri çekmiş, ayaklanmıştı. Arkama doğru dolanıp elini tekrar sikime attı. Sutyeninden fışkıracak gibi olan memeleri sırtıma değiyor, beni çıldırtıyordu. Elimi kalçasına götürüp sıkarken boşalmaya başlamıştım. Ablam hala bırakmıyor mastürbasyon yapmaya devam ediyordu. Duvarla aramda neredeyse iki metre vardı ama köşeye kadar fışkırtmıştım. Ablam da bunu görünce gülmüştü:

Oha! Resmen fışkırtma rekoru kırdın.

Çok güzeldi ya, bacaklarımı hissetmiyorum vallahi.

Daha dur! Vajinamın da tadına bakacaksın merak etme.

Gerçekten mi?

Elbette şapşal kardeşim benim. Gel hadi yatağa geçelim. Biraz da sen bana oral yap. Hem nasıl am yalanır onu da göstereyim.

Ablam resmen bir eğitmen gibi beni eğitiyordu. Seks nedir, kadın nasıl tatmin edilir… Yaşadığımız bu anlar beni aşırı mutlu ediyor ve abla sikme hikayesi sayesinde kendimi iyi hissettiriyordu.

Ders Veren Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor
Ders Veren Anlayışlı Ablam Beni Bakirlikten Arındırıyor

Ablam benim yatıp kalktığım yerdeki yorganı çekip yere atmıştı. Üstteki yastığı da alıp sırtının arkasına koyup kendini duvar kısmına doğru dayadı.

Gel yanıma şimdi

Ne yapacağız?

Kadınlar vajinasının yalanmasından çok zevk alır! Nasıl oral seks yapacağını öğreteceğim.

Sikim sönüktü ama tekrar kalkmak için de fırsat kolluyor gibiydi. Ranzaya doğru geçtim, ablam bacaklarını aralamıştı.

Görüp azdığın külotu sıyır bakalım, hadi o zevki de sen yaşa!

Dediği gibi bacakları arasından külotu sıyırıp atmıştım. Amı gerçekten süperdi. Öyle pornolarda gördüğüm gibi değildi.

Bak bu klitoris, sırf burayı ovuşturarak, yalayarak bile bir kızı orgazm edebilirsin. Bunlar vajinanın dudakları, bu delik ise vajinaya giden yoldur. Hani ağzınızdan düşmeyen amını sikeyim küfrü var ya işte o am bu vajina oluyor.

Gülerken parmaklarıyla gösteriyordu her detayını. Hiçbir ensest seks hikayesi herhalde böyle başlamamıştır.

Lan bende heyecanlandım he, sulandım birazda… Hadi bakalım amıma önce parmaklarını sok.

Dediği gibi parmaklarımı yavaşça amından içeriye soktum.

Oha ıpıslak! Kendiliğinden kayıp gidiyor zaten abla.

Yani, sikini elime alınca benim de hoşuma gitti. Demek ki senin bana yükselmen normalmiş.

Gülüşmeler eşliğinde gösterdiği gibi amını parmaklıyor, bir yandan da klitorisini ağzımda gezdiriyordum. Sutyenini bu sırada sıyırıp başından attı. O sırada yalamayı bırakıp ona baktım.

Çok güzel memelerin var abla ya.

Getir elini, ikisini birden avuçla. Mesela meme uçları sivrildikçe kadının orgazma yakın olduğunu bile anlarsın. Çok fazla sinir ucu olduğundan her dokunuşunda kızın da zevke gelmesini sağlarsın. Şimdi amımı yala, içine dilini filan sok. Nasıl zevk alıyorsan öyle davran. Memelerimi de avuçlamaya devam et.

Dediği gibi yapmaya başladığımda ablamdan sesler yavaş yavaş yükselmeye başlamıştı tekrar.

OHH, ohh, ohhh, ohhh!

Elini başıma atmış, saçlarımı çekiştiriyordu.

Nasıl iyi yapıyor muyum?

Çok iyisin devam et kardeşim! Ohhh, ohhh, ohhhhhhh!

Bacakları titriyordu ki izlediğim pornolardan okuduğum aile içi sikiş hikayesi gibi şeylerden anlamıştım orgazma iyice yaklaştığını. O yüzden hız kesmeden devam ettim. Daha da hızlandım, daha çok yaladım. Sesleri giderek çoğalmıştı ki ağzıma amından fışkıran sular gelmeye başladı. Bildiğin zevkten zevk suyu fışkırmıştı. O kadar iyi orgazm olmuştu ki derin nefesleri arasında gülüyor:

Bak bunu bende ilk defa yaşadım. Çok iyiydi.

Yalamayı bırakmıştım. Sikim bu sürede aşırı sertleşmişti.

Orgazm oldun demi şimdi.

Evet, hem de nasıl!

Sikim yine kalktı, sokayım mı amına? Bir şey olur mu?

Sok! Üst üste orgazm edersin beni ki bir kadının yaşayabileceği en iyi zevklerden biridir. Yavaşça şimdi sikini bacaklarımın arasına getir. Vajina deliğimden içeriye kafasını sokup ilerle.

Dediği gibi sikimi içine sokmuştum. O kadar güzeldi ki yalamak bunun yanında aperatif filan kalıyordu.

Çok güzel ya… Sıcacık abla. Sikimi sarıp sarmaladı resmen amın.

Devam et, gel öpüşelim.

Üzerine doğru iyice uzanmıştım. Amında gidip gelirken de dudaklarını öpüyordum. O kadar derinden nefes alıp veriyordu ki eğitmenim abla seks hikayeleri yaşamaktan resmen keyif alıyordu. Onu o halde görmek, duymak beni de aşırı kamçılıyor, kendimi harika hissettiriyordu. Konuşmayı bırakmış, deliler gibi öpüşürken bir amında gidip geliyordum. Elimi bazen yumuşacık kalçasında bazen de memesinde bulunduruyordum. Üst üste iki kere boşalmıştım ve bu üçüncü olacaktı. O yüzden hızlanarak gidiyordum. Ablamın sesi iyiden iyiye yükselmişti.

OHHHH! OHHH! OHHH! Geliyorum kardeşim, geliyorum…

O öyle inledikçe ben daha da hızlanıyordum. Amından hiç çıkmadan gidip gelmeye devam ederken bacakları bu sefer çok daha fazla kasıldı.

Yavaş, yavaş, yavaş!

O yavaş dedikçe ben daha da hızlanıyordum. Bu sefer öyle bir ohhh çekti ki sonu gelmiyordu. Orgazm olmuştu ama ben hala sokup çıkarttıkça kasılmaları devam ediyordu. Hali kalmamış, gözleri gidiyordu. Bacaklarını omuzumda kilitleyip var gücümle amını parçalarcasına devam ettim. Bu sefer ben de fena halde zevke gelmiştim ve içine boşalmamam gerektiği aklıma gelince içinden hemen çıktım. Çıkmamla birlikte anlayışlı ablam beni bakirlikten arındırıyor hikayemizin ödülü olan döller en önce ablamın yüzüne, çenesine, göğsüne daha sonra da yatağın her yerine saçıldı. O kadar çok döl çıkmıştı ki kendime hayret etmişti. Ablam da ben de nefessiz kalmıştık. Kafamı yastığa zor attım. Ablama sıkıca sarıldım. Nefeslerimizi toparlarken ben:

  • Ablaaaa! Çok güzeldi ya…
  • Evet, evet kardeşim… Çok güzeldi gerçekten.

Düzensiz nefeslerimizle yaptığımız bu kısa konuşmanın benzerini birkaç saat sonra daha yeniden yaşamıştık. Annemle babamın geleceği saate kadar seks yaptık. Denemediğimiz pozisyon kalmadı! Amı o kadar güzeldi ki istersen götten sik dediğinde onu bile kabul etmek istememiştim o gün. Tabi sonrasında onu da denemiştik. Çünkü bu ilk seksimiz olsa da son olmamıştı.

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.