İnce Belli Esmer Güzelimin Davetkar Bakışları

İnce Belli Esmer Güzelimin Davetkar Bakışları

Son birkaç aydır burada ne kadar Türk sikiş hikayeler varsa okumuşumdur. Yalan yok, okuduğum her hikayede bulunmak isterdim. Çok keyifli, unutulmayacak anlar yaşayanlarınız var. Bense daha bir hafta öncesine kadar bakirdim! Evet, kimseye itiraf edemiyordum. Arkadaşlarıma karıya gittim filan diyordum ama ona bile inanmıyorlardı. Çok çünkü pasif, kendine güveni olmayan çok da yakışıklı sayılmayan biriydim. Lisede başlayan sivilcelerimin bunda büyük etkisi oldu. Kızlardan olabildiğince uzaklaştırdım kendimi. Onlar da dur gideyim tanışayım demiyorlardı elbette. Çünkü diğer erkekler çok daha yakışıklı ve özgüvenliydi. Nasıl oldu da bu bakirlikten kurtuldum, eskisi gibi mastürbasyonlar yapmama gerek kalmadı sizlere onu anlatacağım. Aşırı heyecanlıyım, umarım ince belli esmer güzelimin davetkar bakışları sizlerin de hoşuna gider. Bu arada ismim de Cenk! Biliyorum genelde böyle bir isim yakışıklı, baba parasıyla hava atan havalı çocuklarda oluyor ama ben istisnaydım…

İnce Belli Esmer Güzelimin Davetkar Bakışları Ne İstiyordu?

İnce Belli Esmer Güzelimin Davetkar Bakışları Ne İstiyordu?

Arkadaşlarımla okul çıkışı bilardoya gitmeye karar vermiştik. Dışarıda olmayı da çok sevmiyordum çünkü parasal sıkıntılarımız da vardı. Dışarıda ne kadar harcarsam harçlıklarım o kadar çabuk bitiyor, aç kalıyordum. Tekrar istediğimde ne babam ne de annem para veriyordu. Daha yeni aldığım için bir şekilde idare ederim diye bizimkilerin peşine takıldım. Üç erkektik. İçimizden biri yani Fırat, aslında son derece sosyal, sevgilisi olan biriydi. Diğeri de önüne kim geçerse siken, arkasına bakmayan Nusret’ti. Eminim Nusret esmerle erotik hikayeler anlatmaya kalksa bu yaşta bu performans deyip ayakta alışıklardık.

Gittiğimiz yer direk bilardo salonu değil, bir kafeydi. Teras katında iki tane bilardo masası vardı. Genelde bu saatlerde boş olduğu için orada takılmayı seviyorduk. Her ne kadar nadiren gitsem de ben de genelde geldiğimde buraya girerdim. Hayatta iyi olduğum nadir konulardan biri bilardoydu. Zaten beni çağırmaların sebebi de biraz buydu. Dişli rakiple oynamayı seviyorlardı. Çok nadir yenerlerdi beni. Sırf bu yüzden hesabına oynamayı bile istemezlerdi. İddia olunca hepten amına koyuyordum 🙂 Neyse! İlk set bitmiş, ikinciye geçmiştik. O sırada arkadan tiz bir ses duyuldu:

Fırat!

Fırat kafayı çevirince sevgilisi Ece’yi gördü. Yanında iki kız daha vardı. Diğeri sarışın güzeliydi ve birkaç kere Nusret’in yanında gördüğümden isminin Nazan olduğunu biliyordum. Ece’yle çok olmasa da muhabbetim vardı ama diğer ikisiyle ve ilk defa görüp tanıştığım Eylül ile hiç sohbetim yoktu. Zaten esmer porno hikayeler başrolümüz de bahsini geçirdiğim Eylül’dü. Onu görünce uzun bir süre bakakalmıştım. Şaire ilham olacak kadar naif bir güzelliği vardı. Duruşu, konuşması o kadar hanımefendiydi ki insan böyle birine aşık olmayacaktı da kime olacaktı? Tabi benim gibi bir bakirin ilk dikkatini bunlar değil fiziği çekmişti. İncecik beli vardı. Cidden esmerler arasındaki en güzel kadındı. Saçı uzun siyahtı ve beline kadar uzanıyordu. Büyükçe değildi göğüsleri, fiziğiyle orantılıydı ama ele avuca geleceği üzerindeki omuzları açık beyaz kazağından anlaşılıyordu. Altında ise bacaklarını sıkı sıkıya saran siyah kotu vardı. Kalçasın da yusyuvarlak, çıkıntılıydı. Bazı hanımlarınki düzleşmiş oluyordu ama bu hiç üzerine oturmamış gibi yuvarlaklığını koruyordu.

Sevgilim

Bende arkadaşlarla takılacağız deyince içmeye filan gideceksiniz sandım.

Yok aşkım be bilardoya geldik. Nusret’le bir olduk Cenk’i yenmeye çalışıyoruz.

Gülüşmeler başlarken benim hala gözüm Eylül’deydi. O yanımıza gelmemiş, birkaç sıra arkamızdaki masaya oturmuştu. Buraya dahi bakmadan manzarasına bakınıyordu. O ilgisizliği bile beni çıldırtmaya esmer seks hikayeleri yaşama arzusuna itmeye yetiyordu. Nazan lafa girdi:

O kadar iyi mi gerçekten ya? Şii, kime diyoruz…

Gülüşmeler çoğalmıştı. Gözümü Eylül’den alamadığımı oradaki herkes anlamıştı. Çoğalan gülüşmelerle yataktan yeni kalkmış, ayılmaya çalışan biri gibi topluluğa odaklanmıştım.

Nasıl, anlamadım?

Fırat’ın sevgili Ece: Cenk Bey, hayırdır ya Eylül’e mi göz koydunuz.

Şey, yok ya…

Saçmalayacağımı anlayıp itiraf etmiştim ilk defa özgüvenli bir davranışla:

Çok güzelmiş, bakakaldım yalan yok…

Ece: İsmi Eylül. Güzel de bir haberim var, sevgilisi yok!

Eylül demek, kendimi gibi ne kadar güzel bir isim.

Nazan: OO birileri abayı yaktı kanka, ne dersin, bir hayır işleyelim mi?

Fırat: Aşkım eğer öyle bir şeyi başarırsan cennetlik olursun, hayatının benden sonraki en iyi balarılarından biri olabilir…

Ece: Tamam abartma be! Cenk önce ağzının sularını sil, kendine gel. Ben yapacağım sizin aranızı.

Utanmıştım ama bir o kadar da heyecanlanmıştım. Ece hafiften sesini yükselterek:

Eylül, gelsene canım buraya.

Eylül duyduğu sese doğru kafasını çevirip topluluğumuza bakmaya başladı. O bakışlar… Aman tanrım, kaybedecek gibi oluyordum kendimi. Ayaklandı, tüm asaletiyle adımlarını atarak bize yaklaştıkça kalp çarpıntım, esmer sikiş hikayeler isteğim çoğalarak arttı.

Eylül: Merhabalar…

Ece: Bak canım bu benim canım sevgilim Fırat. Bu Nusret. Cenk’te bilardonun kralı, düzenli olarak karşısına çıkıp nafile bir çabayla yenmeye çalışıyoruz. Eylül’de okulumuza yeni geldi. Buralara yeni taşındı.

Eylül: Memnun oldum arkadaşlar.

Peşi sıra gelen hoş geldin söylemlerine eşlik etmiştim. İlginç bir şekilde bana bakışları diğerlerinden farklıydı. O kadar yakışıklı arasından bana bakması hayattaki şansımın ilk defa bana güldüğünü gösteriyor gibiydi. Fakat kadınlardan zerre anlamadığım için bunun hayal dünyamdaki bir düşünce olduğuna çoktan kendimi ikna etmiştim tüm ezik tutumlarım gibi!

Ece: O halde ikişerli eş oluyoruz ve yenilenler yemekleri ısmarlıyor. Anlaştık mı?

Fırat: Anlaşıldı yine yemekleri ısmarlıyoruz Nusret.

Nusret: Yok be kanka rahat ol, yeneceğiz bu sefer!

Ece ortamdaki tüm hakimiyetiyle eşleri belirlemiş oldu. Beni de planladığı gibi Eylül’e eş yapmıştı. Kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Fakat bunu belli etmeme çabamla nasıl göründüğümü daha çok merak ediyordum. Eminim esmerle adult hikayeler yaşamaya değecek biri görünmüyorumdur…

İyi şanslar denilerek toplar dizilmiş, istekalar seçilmişti. Eylül bilardoya pek hakim olmadığını çoktan söylemişti. Bense öğretirim, büyük bir zevkle gibisinden güler yüzümle cevaplandırmıştım. Eşlik ediyordu gülüşüme, oyunuma…

Son atıştı ve kazanacaktık. Atışı yapacak olan da Eylül’dü.

Eylül: Yardımcı olur musun Cenk, kaçırmak istemiyorum.

Masanın üstüne hafiften uzanmıştı. Aynı filmlerdeki gibi ürkek, kafamı çıldıracak kadar heyecanlı adımlarla yakınlaştım. Sol tarafına doğru geçmiştim. Ne yapması gerektiğini anlatıyordum. Düzenli olarak inip kalkan sikimle vücuduna değiyordum. Zerre rahatsız olmuyordu, tersine daha da çok kıçını sikime doğru getiriyordu. Her ne kadar o anın hiç bitmesini istemesem de kısa süreliğine diğerlerine bakıp bizlere gülerek baktıklarını anlamıştım. Uzatmadan:

Tamamdır, hafifçe üstüne doğru vurursan yüzde yüz girecektir.

Aslında zor bir atıştı ama çabuk kavrıyordu esmerle erotik hikayeler başrolüm! Atışı yapmıştı ve yavaş yavaş giden top deliğe girmişti. Büyük bir sevinçle kollarını yukarı kaldırdı ve bana dönüp sarıldı. Bedenine sarılmak, memelerini göğsümde hissetmek beni çıldırtıyordu. Bakirliğin getirmiş olduğu azgınlıktan ibaret değildi duygularım, gerçekten aşık olmuştum! Diğerleri de alkışlamışlar ve tebrik etmişlerdi. Ece yine lafa girdi:

Aşkım anlaşılan yeni bir rakip doğuyor bizlere. Birini yenemiyorduk, şimdi ikisini birden nasıl yeneceğiz.

Eylül: Ayy, çok eğlendim ya. Bilmiyorum sanıyordum ama meğer ne yaptığını bilen bir öğreticiye ihtiyacım varmış.

Ece’yle Fırat birbirlerine bakış atıp oldu bu iş tadında gülüşüyorlardı.

İnce Belli Esmer Güzelimin Davetkar Bakışları Yemek İstiyordu

İnce Belli Esmer Güzelimin Davetkar Bakışları Yemek İstiyordu

Bilardoyu bırakmış, masaya doğru ilerlemeye başlamıştık. Eylül yanımdan ayrılmıyordu. Arada attığı o bakışları kaçırmamak elde değildi. Sanki benden çok daha davetkardı o bakışlar ki baştan çıkmam için yetiyordu.

Kızlarla karşılıklı oturduk. Tam karşımda Eylül vardı. Üstelik bu sefer Ece’nin planı değildi. Tamamen kendi isteğiyle karşımda oturuyordu.

Eylül: Ne yiyelim Cenk?

Ben: Bira sever misin?

Eylül: Hem de çok!

Ben: O zaman tavsiyem soğan, patates ve tavuk kızarmasıdır. Yanında soğuk birayla müthiş gider.

Eylül: Ağzının tadını biliyorsun he…

Ece: Bak sen şunlara ya! Kazandılar ya, nasıl daha çok kilitleyeceğiz hesabı diye bakıyorlar resmen 🙂

Gülüşmeler çoğalmış, siparişler verilmişti. Cidden liseli öğrencilere nazaran kraliyet sofrası vardı ortada. Neyse ki hesap Fırat ve Nusret’e kalacaktı. İkisinin de maddi durumu iyiydi. Fırat’ın başlı başına babasının kredi kartı bile vardı. O yüzden rahattım bir tık da. Yoksa batsınlar, sıkıntıya girsinler diyecek tipte değildim. Hoş bunları düşünmekten ziyade esmer güzeliyle seks hikayesi yaratıcımın gözlerinden, o narin yüzünden gözlerimi alamıyordum.

İnce Belli Esmer Güzelimin Davetkar Bakışları Saskoyla Son Buldu

İnce Belli Esmer Güzelimin Davetkar Bakışları Saskoyla Son Buldu

Yemekleri yemiş, hesapları ödemiştik. Benim için yeterince mastürbasyon yapmaya malzeme çıkmıştı. Kafiyi ki dağılacak olduğumuzu düşünüp yine de üzülüyordum. Neyse ki öyle olmadı. Bugün kesinlikle bakirlikten kurtulacaktım!

Fırat: Abimin evine gidelim, daha saat erken. PlayStation oynarız. Bakalım yeni çiftimiz konsol oyunlarında da iyi mi?

Yeni çift söylemini duyunca Eylül’de ben de göz göze gelmiştik. Hoşumuza gitmişti, orası kesin! Nazan mızıkçılık yapsa da Nusret tüm ikna edici söylemleriyle tavlamıştı. İstikamet Fırat’ın abisinin eviydi. Üniversiteliydi ve tek kalıyordu. Yolda arayıp evde olmadığını öğrenmiş muhtemelen de gelme diyerek uyarmıştı.

İkişer tane bira içmiştik. Herkesin gözleri çakır gibi parlıyordu. Ben biraz daha dirayetliydim içkiye. Nadiren içmeme rağmen öyle kolayca kendimi kaybetmiyordum. Ece ise iyice herkes sarhoş olsun peşindeydi. Salona geçmiştik ki birkaç dakika sonra elinde birer tane daha birayla girdi içeri. Sohbet eşliğinde içiyorduk. PlayStation karşısına geçmiştik. Ece Fırat, Nusret Nazan takım olmuşlardı. Pes atacaklardı. Biz de kazanan tarafla oynayacaktık. Fakat maçın sonlarına doğru Fırat’ın attığı gol Ece’yi azdırmış olacak ki büyük bir sevinçten sonra öpüşmeye başladılar. Nazan’la Nusret çoktan birbirlerine dokunmaya başlamışlardı. Bizse esmer sikiş hikayesi bilmeyen iki masum köylü gibi kalmıştık.

Eylül: Sigara içmeye çıkalım bari.

Bence de…

Mutfaktaki balkona çıkmıştık. Benim paketim yoktu. Eylül’de Fırat’ın paketten iki dal kaldı diye bir tane almıştı. Beraber içeriz söylemine elbette karşı gelmemiştim. Başlangıcı Eylül yapmıştı. Sigarasının dumanını içine çekip ozon tabakasına doğru göndermişti. Uzatmıştı, az önce dudaklarıyla emdiği sigara parmaklarının arasındaydı. Aldım, inanılmaz derecede azmıştım. Zaten karşılaştığımız andan beri sayısız kere sikim kalkıp inmişti. Fakat şu an hiç olmadığı kadar dikti. Sigarayı içerken tüm dikkatim Eylül’deydi. İnce belli esmer güzelimin davetkar bakışları inanılmaz derecede çoğalmıştı. Alkol kanına karışmıştı ve kendini bırakmıştı. Sigaranın dumanını iyice yakınına girip yüzüne doğru bırakmıştım. Tüm dumanı ağzını açıp içine çekmeye başlamış, gülümsüyordu. Sonunda olmuştu! İlk defa bir kadının dudaklarını dudaklarımda hissediyordum. Öpüşüyorduk! İlk öpücüğümdü ve ne yapacağımı zerre bilmiyordum. İzlediğim esmer porno hikayeler sayesinde ne öğrendiysem onları yapıyordum. Elini çoktan pantolonumun üstünden sikime getirmişti. Sikimin dimdik olduğunu anlayınca yine gülümsemiş:

Dünden hazırsın he!

İlk gördüğüm andan beri…

Tekrar öpüşmeye başlamıştık. İnanılmaz derece de sevişiyorduk. Boynuna, açıktaki omuzlarına kondurduğum öpücüklerle onu tahrik ederken bende elimi pantolonunun üzerinden vajinasına götürüyordum.

Gel bir oda bulalım

İlk teklifi yine Eylül yapmıştı. Sağdaki ilk odaya girmiştik ki zaten yatak odasıydı. İkimiz de öpüşmeye devam ederek yatağa uzandık. Eylül benden çok daha iyiydi ve kontrolü eline almıştı. Bakir olduğumu bile anlamış olabilirdi ama sorun değildi onun için. Sikimin üstünde duruyordu. Üzerindeki bluzu çıkarttı. Ben de ona eşlik ederek üstümdekileri çıkarttım. Öyle şekilli vücudum yoktu ama aşırı kilom filan da yoktu. Hafif göbek işte… İlk defa bir kızın önünde soyunduğum için ufak memelerini tutan spor sutyenine bakmak yerine yüzüne, gözüne bakıyordum. O da farklı değildi, gözlerime bakarak sutyenini de sıyırıp başından çıkarttı. Ufacıktı memeleri ama çok güzeldi. Uçları sipsivriydi. Elimi atıp avuçlarken aynı porno sahnelerindeki ki gibi kucağımdan indirip yatağa sırt üstü uzandırdım. Bacaları bana doğru açık bende arasındaydım. Dudaklarını öperken elimi kot pantolonunun düğmelerine götürdüm. Açmış, fermuarını bile indirmiştim. Ardından külotundan içeriye daldırdım. Sevişme hikayeleri oku ziyaretçileri gibi azgındı, amına attığım parmak zevk sularıyla kaplanmıştı bile. Hala sikimi çıkartmamış, boynunu dudaklarını öpüyordum. Acele etmek istemiyordum çünkü ilk kez sikiştiğim kızı tatmin etmeden boşalmaktan aşırı korkuyordum. Göğüslerini öpüp yalarken:

Hadi sik beni!

Bunu duyunca artık durmamam gerektiğini anlamıştım. O kaslı penisi büyük adamlar gibi pantolonunu hızlıca sıyırıp kendiminkini de çıkartmıştım ama amını tek seferde bulamamıştım. Sikimi eliyle yardım edip deliğine soktu. Sıcacıktı! Öyle sıcaktı ki sikim de alev almış gibiydi. İlerlettikçe ıslaklığıyla sikimi çevreliyordu. Kökledim ve ‘ohhh’ sesleri Eylül’den artarak çıkmaya başladı. Gittim, geldim. Gittim, geldim! Hızlanarak gidiyordum ve gerçekten zevke boğulmuştu. Dakikalar içinde geliyorum demişti ve orgazmını yaşamıştı. Kendimi dışarı çıkartmak aklıma dahi gelmemişti. Orgazmına eşlik edip sikim içinde resmen üzerine yığılmıştım. Kesilen nefesiyle gülmüştü:

İçime boşalmasaydın iyiydi

Süper bir eşsin Eylül

Sen de çok iyisin

Aşkım mı demeliydim, sevgilim mi demeydim artık? Ne olmuştuk. Öylesine bir seks miydi? Kafamdaki deli soruları görmezden gelip sönmeye yüz tutmuş sikimle içinden çıkıp yatağa uzandım. Nefesimi kontrol altında tutmaya çalışırken sol bacağını, kolunu üzerime atmıştı. Yanağıma kondurduğu öpücükle:

Sevgili miyiz şimdi?

Sen ise karım bile yaparım!

Çok çabuk gaza gelmiştim zira esmer sex +18 hikayeler yaşamaktan öteye gitmemişti birlikteliğimiz. Beş ay kadar sürede çokça kez sikişmiş, birbirimizi iyiden iyiye tanımıştık. Sanırım üzerine fazla titremem ve sevgim onu da boğmuştu. Olsundu, canı sağ olsundu! Hayatım boyunca unutmayacağım kadar güzel anlar yaşatmıştı. Her daim saygıyla ve sevgiyle anacaktım.

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.