Kuzenimle Şakalaşırken Penisim Kalktı

Kuzenimle Şakalaşırken Penisim Kalktı

Teyzemin kızı Azra’yla küçüklükten beri arkadaşız. Kuzenimle şakalaşırken penisim kalktı gibi hadsiz bir başlıkla burada olacağımı hayal etmiş olmasam da yaşananlar karşısında pişmanlık duyduğum söylenemez. Üstelik bunun için sanki bütün gün beni tahrik etme çabaları olmuşçasına azdırmıştı. Tek suçlu ben olamazdım! Öyle veya böyle beni içine almadan bir şekilde çıkartabilir ve bu kuzen ensest hikayeler hiç yaşanmayabilirdi. OFFF, offf! Kendimi haklı çıkartmaya çalışsam da her halükarda hatalı benim. Neyse, uzatmadan hikayeye geçiş yapayım en iyisi.

Üç katlı bir aile apartmanında oturuyorduk. Annemin annesi ve babası bir tık daha varlıklılardı diyebilirim. Babam her ne kadar oturduğumuz bu daireye içgüveysi gibi yerleşmiş olsa da kira öder gibi her ay anneme ödeme yapardı. İster anana ver istersen de kendin harca ben karışmam diyerek ileride laf yaparlar belki diye dik bir duruş sergilerdi. He bu detayın bizler için detayı ne diye soracak olursanız yok 🙂 Aklıma geldi öyle yazayım dedim. Sanırım biraz da babam gibi delikanlı, güven veren bir insan olmayışımın hayıflanmasını yasıyorum. Dedeler vefat ettikten sonra en alt daireyi kiraya verdiler. Ortada biz, üstte de teyzemler oturuyordu. Teyzemlerin tek bir kızı vardı. Kuzen olduğumuz için elbette yediğimiz içtiğimiz pek ayrı gitmez, hep beraber oynardık. Yaş ilerledikçe başka arkadaşlarımızın oluşu, ergenlik çağına geçişimiz filan derken hafiften kopmaya başlamıştık. Yine de aramızda bir sorun yoktu elbette. Öyle aniden aile arasında hikayeler yaşayacak kadar da elbette yakınlığımız yoktu.

Kuzenimle Şakalaşırken Penisim Kalktı Sonra Ne Oldu?

Kuzenimle Şakalaşırken Penisim Kalktı Sonra Ne Oldu?

Teyzem ve eniştem rahatlarına düşkün, gezmeyi seven tiplerdi. Uzun zamandır da beraber tatile çıkmadıkları için kızlarını almadan bir haftalık tatile çıkıverdiler. Yemeğe filan bize geliyor onun dışında yine kendi evindeydi. Ben lise üçe o da son sınıfa gidiyordu. Başka okullardaydık. Fakat ortalama aynı saatlerde eve gelirdik. Kapıda karşılaşınca sohbet ede ede bizim eve girmiştik. Epeydir de vakit geçirmediğimizden söylenen kuzenime ‘hazır sizinkiler de yok, gel iki bira cips filan alıp film gecesi yapalım’ deyiverdim. Azra’da bu fikri beğenmişti.

Üzerinde okul üniforması vardı. Hafiften balık etliydi ama öyle aşırı bir kilo aklınıza gelmesin. Biraz yanlardan hafif de basenlerden belli ediyordu. Yine de Türkiye şartları içinde görüp gerçekten azacağınız türden bir cazibeye sahipti. O kocaman memeleri, büyük kalçası bile başlı başına yeterdi. Liseli kuzen seks hikayeleri yaşamamış, bakir biri değildim ama senenin başından beri de sevgilim yoktu. İşin kötüsü sıcacık amcığa alışınca Elizabeth ile yetinmeye çalışmak olmuyordu. Ne yaparsam yap tatmin etmiyor, hep bir açlıkla dolanıyordun. Annem yemeklerimizi verip salona takip etmeye bayıldığı kadın programlarından birini izlemeye gitmişti. İlk beni azıdan an çatalımın yere düşmesiyle yaşandı. Masanın altına eğilip çatalımı almaya çalışırken tam karşımda duran liseli kuzenimin bacak arasına gözüm takılmıştı. Atlında epeyce ince külotlu çorap vardı. Bacaklarını da ayırdığından altındaki beyaz külotu ben buradayım diyordu. Onu öylece görmek sikimi dikleştirmeye yetmişti.

Kuzen masayı toparlarken ben de odama geçip üstümü başımı değiştirmiştim. Anneme de haber verip beraber evden çıkıp üst kata, kuzenimin daireye gidecektik. Merdivenleri önümden çıkıp giden Azra’nın yine etek altında hafif hafif kalçası görünüyordu. Normal şartlarda dizine kadar uzanması gereken o etek nedense mini etek oluyordu. Haliyle azıcık olsun alttan bakmam götünü sarıp sarmalayan külotunu görmemi kolaylaştırıyordu. O an külotlu çorabını yırtıp direk o beyaz külotu dişlerimle çıkarasım gelmişti ama yine kendimi tutup kuzen sikiş hikayeleri yaşanacak son kişinin o olduğunu kendime telkin ettim. Hiç içeriye girmemiştim. Çekmecesinden biraz para alıp bana vermişti. Her ne kadar iki bira demiş olsa da ben toplamda altı tane almıştım. Yanında ciplerle birlikte on dakika kadar sonra ben de kuzenimin evine girmiştim.

Kuzenimle Şakalaşırken Penisim Kalktı Tecavüz Ettim!

Kuzenimle Şakalaşırken Penisim Kalktı Tecavüz Ettim!

Döndüğümde çoktan okul üniformasını çıkartmış yerine siyah taytla hafif dekolteli bir bluz giymişti. Hoş o kadar büyük memeleri vardı ki ne giyerse giysin dekolte verecekmiş gibi oluyordu. Tabi benim asıl dikkatimi çeken tarafı ince taytı olmuştu. Hiç giymese de olurdu çünkü dikkatli bakınca o altındaki beyaz külot görünmeye devam ediyordu. Bu durum her ne kadar sikime hakim olmaya çalışsam da beni azdırıyordu. İçimde bir his vardı zaten, çok farklı yerlere gidecekti bu film gecesi ama ne olacağını henüz bende bilmiyordum. Üstelik kuzen seks hikayesi pek de tahmin edilebilir bir durum değildi.

Allahtan iki bira dedim ha, doldurmuşsun! Nasıl içeceğiz hepsini.

İçtiğimiz kadar ya ne olacak. Ayda yılda bir film izleyeceğiz caz yapma hemen.

Ay ay laflara bak, unutma ki ablan sayılırım, bir yaş küçüksün benden!

O ablayı bir sikerim, boyunca çocuğu olur…

Höst ayı!

Gülmüştü ama beni ufaklık yerine koymaya çalışması hoşuma gitmemişti. Hele de götüne bakıp bakıp azarken! Televizyonun karşısına geçmiştik. Epeyce bir arayıştan sonra sonunda güzel bir netflix şaheseri bulmuştuk. Daha filmin yarısına gelmeden iki şer birayı gömmüştük cipsle beraber. Yarıya doğru geldiğimiz sırada ise Azra’nın telefona mesajlar gelmeye başladı. Bir, iki, üç, dört, beş… Sonu gelmeyen bu mesajlaşma fena halde sinirime dokunmuştu.

Kuzen izlemeyeceksen kapatalım ama bu ne ya tık tık tık!

Tamam tamam, kızma hemen… Kapattım aha!

Her ne kadar ekranı kapatmış ve ardından gelen ilk beş mesaja cevap vermemiş olsa da en sonunda dayanamayıp yine eline telefonu aldı. Telefonun ekranını açmasıyla birlikte hızlıca elinden çekip aldım telefonu.

Ne yapıyorsun ya, ver şunu!

Bakalım kimmiş bu sabırsız.

Telefonu almak için birkaç hamlede bulunmuş ama vermemiştim. Kanepedeydik, arkamı dönmüştüm. Kolunu uzatıp almaya çalışıyordu. Her hamlesinde sırtımda memelerini daha da iyi hissediyordum. Mesajlaştığı kişi sevgilisiydi. Mesajları okumaya başladığımda iyice sinirlenmişti ama vermeye hiç niyetim yoktu. Ayağa kalkıp okumaya devam ederken kolumu çekiştire çekiştire en sonunda ikimiz de yere yapıştık. Tabi pozisyon biraz manidardı. Neredeyse dudak dudağa gelmiştik. Daha da fenası şakalaşırken kalkmaya başlayan sikim tüm sertliğiyle taytının üzerinden amına değiyordu. O an ne olduysa gözüm döndü ve dudaklarına öpücüğü kondurdum. Karşılık vermeyi bırak kendini geri çekerek tokat attı. Fakat ben devamını getirmekte kararlıydım. Ellerini yerde tutarken dudaklarını ısrarla öpmeye ve sikimi taytının üzerinden amına, vücuduna sürmeye devam ediyordum.

Yapma, yapma, mal mısın, kendine gel!

Fakat bu söylemlerini işitmiyor gibi sadece kuzenimi sikmek istiyordum. Kuzen tecavüz seks hikayeleri olacağını zerre umursamıyordum. Ellerini başının üstünde birleştirip tek elimle onu tutarken diğer elimi hızlıca taytının ve külotunun içinden amına götürdüm. Parmaklamalarımla iyice kıvama gelmiş olan kuzenim hafiften kendini salmış gibiydi. Artık dur demediği gibi beni ittirmeye de çalışmıyordu. Dudaklarını öpmeyi bıraktım. Parmaklamayı da kestim! Bu sefer o beni öpmeye başladı ki hızlıca üzerindeki bluzu da çıkarıp beyaz sutyeniyle kalmasını sağladım. Ben taytını külotuyla birlikte sıyırırken o da sutyenini çıkarttı. Arttık dönülmez yola çoktan girmiştik. Dimdik olmuş, çoktan zevk suları gelmeye başlamış sikimin kafasını etli vajina dudaklarını yarıp içinde kökledim. OHH diyordu büyük bir zevkle ve istekle. Hızlanıyordum. O kadar hızlı gidiyordum ki onun da inlemeleri çoğalarak artıyordu. Bacakları kasılıyor, beni sik diye fısıldamaya başlamıştı. O kadar hızlanmıştım ki darbeli matkap gibi durdurulamayacak kadar iddialıydım. Sonunda orgazma ulaşan kuzenimin içinden zor bela çıkmamla göbeğini, vajina çevresini ve halıyı olduğu gibi döle boğdum. Halim kalmamış, kuzenimin üstüne yığılmıştım.

Nefeslerimizi toplamamızla birlikte kuzenimin tek dediği şey:

Allah belanı versin!

Evet, bence de çok güzeldi…

Ağlayarak yanımdan hışımla kalktı! Amına koyduğum daha birkaç dakika önce beni sik diye fısıldıyordu, şimdi ne oldu diyesim vardı ama üzerine gitmedim. Devamında yaşanan başka şeyler de var ama şimdilik bu kadar, kuzenle erotik hikayeler devamı gelsin isterseniz anlatırım.

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.