Manitamın Dul Teyzesini Mutfakta Kıstırdım

Manitamın Dul Teyzesini Mutfakta Kıstırdım

Yahu mis gibi ilişkim vardı, bir anlık şeytana uyup ne diye manitamın dul teyzesini mutfakta kıstırdım ile düzüştüm diye kendime kızmadan edemiyorum. Diğer yandan da ne güzel anlardı deyip düşünürken iç geçiriyorum. Doğru muydu yanlış mıydı bilmiyorum ama sizlerle bunu paylaşmadan duramam. Bakalım sizler ne düşüneceksiniz…

Lise sona geçmiş daha 18 yaşında gececik dalyan gibi delikanlıydım. Yüzümde tek bir tane bile sivilce çıkmamış, sarışınlardandım. Sarı saçlarım, 180 boyum, hafif yapılı vücudum, geniş omuzlarım… Yani bir kadının görünce arzulayacağı standartların bir tık üstünde biriydim. Haliyle lisenin başından sonuna rahat beşten fazla ilişkim olmuştur. Birkaçında da yine kaçamak yapıp manitamın teyzesiyle aldatma hikayeleri yaşamışlığım vardır ama konumuz o değil. Şu an önemli olan tek şey sevgilim Ayşenur’un biricik dul kalmış teyzesi Zümrüt! Aslında 35 yaşında olgun bir kadın. Bir yıl kadar önce kocasından ayrılmış. O günden sonra kendine daha da iyi bakmaya başlamış gibi duruyor. Öyle çok fazlalığı yok ama geniş bir götü ve aşırı büyük memeleri var. Yani sevgilimin açıkçası tam tersiydi. Fiziksel açıdan Ayşenur çok iddialı biri değildi. Fakat karakter olarak ve yataktaki halleriyle gerçekten beni kendine sadık biri yapmayı başarıyordu. Ta ki ondan çok daha iddialı teyzesini benimle tanıştırana kadar…

Manitamın Dul Teyzesini Mutfakta Kıstırdım Frikik Verince

Manitamın Dul Teyzesini Mutfakta Kıstırdım Frikik Verince

Sevgilimin iki katlı bir evi vardı. Bizim evden çok daha rahat ve boş olmasından mütevellit genelde orada takılırdık. Bir ay kadar önce canından çok sevdiği çılgın teyzesi evlerine yerleşmişti. Anne babası çalıştığından teyze bütün gün genelde evin işlerine bakıyor, yemek filan yapıyordu. Bunu da isteyerek yapan biriydi, ev hanımı veya birilerinin karısı olmak için dünyaya gelmiş anaç biriydi. Fakat bunu yok sayıp çılgın, hayatını dolu doluya yaşamaya çalışan bir olgun kadın profilini benimsemek istiyordu. Okuldan çıkıp sevgilimin evine gitmiştik. Aslında dışarıda vakit geçirmeyi düşünüyorduk ama sınıfta o kadar çok birbirimizi öpüp kokladık ki azmıştık. O yüzden eve geçip deliler gibi seks yapmak için sabırsızlanıyorduk. Sevgilimi ilk defa sikip dul teyze seks hikayeleri yaşayacak değildim ama yine de beni heyecanlandırmayı başarıyordu her seferinde.

Anahtarıyla kapıyı açıp içeriye girdiğinde sesi duyup seksi teyzesi içeriye girmişti. İlk geldi zamanlarda benim eve gelip gittiğimden habersiz olduğundan gecelikle birkaç kere denk gelmiştim. Altında sutyeni bile olmadığından büyük memelerinin sivri uçları kendini belli ediyordu. Merdivenden yukarıya, odasına geçerken de hafiften kalçasını görüp fena azmıştım. Fakat bu sefer giyinikti 🙂 Tabi buna da giyinmek denirse! Sutyene karşı alerjisi varmış gibi ısrarla giymiyordu. Üzerinde boğazlı bir kazak olmasına rağmen meme uçları yine sipsivri şekilde ben buradayım diyordu. Altında da siyah tayt vardı. Fakat ‘hoş geldiniz gençler’ deyip geri salona yönelmesiyle atlındaki tayttan sırıtan kırmızı külotu görmemek için kör olmak gerekiyordu. Anlaşılan yine onu yer yer düşünerek sevgilimi sikecek ve harika bir teyze sikiş hikayesi imzası atacaktık. Yarı çıplak dolanan sürekli frikik veren teyze gerçekten beni azdırıyordu. Tabi sevgilim bana o kadar çok güveniyordu ki bu durumu hiç sorun etmiyordu.

Manitamın Dul Teyzesini Mutfakta Kıstırdım Çünkü Hak Etti!

Manitamın Dul Teyzesini Mutfakta Kıstırdım Çünkü Hak Etti!

Ayak üstü hal hatır sorup Zümrüt teyzenin seksi götünü düşleyerek sevgilimin odasına çıkmıştım. Yatağa uzanmış telefonumda öylece takılırken odamın kapısı açıldı ve sevgilim kuğu misali süzülerek yanıma sokuldu. Girer girmez öpmeye başlamış olması var olan azgınlığımı katlamış, direk sertleştirmişti. Okul üniformalarımızı karşılıklı olarak hızlıca çıkarırken çıplak kalmış bedenlerimiz çok geçmeden bir araya geldi. Öpüşmeye devam ederken sertleşmiş sikimi de çoktan sulanmış olan sevgilimin amından içeriye sokuşturmaya başladım. Her kökleyişimde sadece odayı değil evin tüm her yerini sarmalayan zevk çığlıklarıyla daha da hızlanıyordum. O kadar çok zevke gelmişti ki orgazma ulaşması sadece dakikalar sürmüştü. Sınıftayken amını parmaklamam sanırım onu çok önceden kıvama getirmişti. Ardından sikimi içinden çıkarıp biraz sıvazlamamla birlikte sevgilimin göbeğine boşaldım. Kısa sürmüştü ama ikimizi de tatmin etmeye yetmişti. Bir süre öylece yatakta uzandıktan sonra sevgilim gözlerini kapatmış, uykuya dalmıştı. Yavaşça onu uyandırmadan yerimden kakıp baksırımı giydim. Teyze seks hikayeleri yaşayacağımı aklımdan bile geçirmeyerek su içmek için mutfağa indim.

Herhalde hayatımın en güzel anlarından biriydi. Zümrüt fırının karşısında domalmış, yaptığı kekin olup olmadığına bakıyordu. Mutfağın balkonundan süzülen güneş ışığı olgun kadının tüm bedenini daha da net görmemi sağlıyordu. O kadar seksi duruyordu ki daha yarım saat önce boşaldığımı unutmuşçasına yaklaşıyordum o gördüğüm kalçaya karşı. Arkasına iyice girip, sikimi kalçasına değdirene kadar da geldiğimin farkında değildi. Sertleşmiş sikimi kalçasının tam arasında hissetmesiyle birlikte irkilip hızlıca doğruldu. Kafasını çevirip beni görünce son derece şaşkın bir halde:

Ne yapıyorsun be!

Çok güzelsin, çıldırıyorum seni görünce!

Saçmalama, uzak dur! Bak çocuksun daha sen, ergenliğine veriyorum. Bu an hiç yaşanmamış varsayacağım! Git şimdi, hadi!

Her ne kadar ağzından bunlar çıksa da kaçamak şekilde sikime baktığını görebiliyordum. Bu durum bana biraz daha cesaret vermiş, yanına doğru yaklaşmıştım. Her adımımda heyecanını iliklerime kadar hissedebiliyordum.

Bırak bu ağızları, sen de istiyorsun biliyorum! Senin gibi seksi bir kadının beni kaçırmak istemeyeceğin biliyorum, inkar etme!

Bak Ayşenur filan gelecek, yapma uzak dur…

Bir adım daha atıp iyice dibine girmiştim. 165 boylarındaki olgun kadının göbeğine değen sikim daha da sertleşmişti. Elimi belinden yavaşça kalçasına indirirken dudaklarına öpücük kondurmuştum. O kadar hızlı nefes alıp vermeye başlamıştı ki en az benim kadar teyzeyle erotik hikayeler yaşamak istediğini anlayabiliyordum.

Sonunda olmuştu, kalçasını okşarken o da elini göbeğine değen sikimi kapatan baksırımın içine daldırmıştı. Büyük bir istekle okşarken öpmeye de başlamıştı. Öyle sert avuçluyordum ki büyük kalçasını fena halde azmıştım ve dayanacak gibi değildim. Taytını külotuyla birlikte sıyırıp yemek masasına doğru domalttım. Tükürükle ıslattığım parmaklarımı amına sokuşturup deliğini genişlettim. Ardından sertleşmiş sikimin kafasını içine hızlıca kökledim.

Yavaş hayvan yavaş!

Öyle hızlıydım ki yavaş demesini filan dinlemiyor gidip geliyordum. Olabildiğince sessiz inliyordu bense ona eşlik ediyordum. Kalçasına değen bedenimden çıkan şaplama sesleri resmen mutfağın içinde yankılanıyordu. Oracıkta siktiğim kadının yeğeni gelse yine de umurumda olmazdı. Daha yeni boşaldığımdan mıdır nedir ne kadar hızlanırsam hızlanayım boşalacak gibi değildim. Saçlarından tutup kendime çektim. Sikim amının üstündeki kıllara değerken üzerindeki kazağı boğazına kadar çekip memelerini ortaya çıkardım. Avuçlayıp öperken yemek masasına kaldırıp oturttum. Bacaklarının arasına iyice yerleşip sikime yeniden içerisine soktum. Her köklediğimde memeleri öyle güzel savruluyordu ki çok daha fazla zevk almaya başlamıştım. İyice bacakları kasılan ve beni bacaklarıyla kenetleyen olgun porno hikayeleri başrolümü orgazma eriştirdim. Hamile kalıp kalmayacağını dahi umursamadan son kökleyişimde şarıl şarıl içine boşalmaya başladım… Üzerine doğru serilip dudaklarına son öpücüklerimi kondururken:

Bu ilkti ama son olmayacak Zümrüt! İlk fırsatta seni çok daha fena sikeceğim!

Allah belanı versin, azgın piç! Sakın Ayşenur’a anlatayım, çaktırayım deme yeminle öldürürüm seni.

Tamam olgun orospum benim, tamam!

Biraz daha öpüp sıkıca sarıldıktan sonra yanından ayrılmadan suyumu içip sevgilimin sıcacık yanına döndüm…

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.