Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim

Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim

Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim

Anlatacağım olgun otel temizlikçisine sakso çektirdim başlıklı içeriğim birçoğunuza muhtemelen tuhaf gelecek ama herkesin fantezisi, arzuları başka oluyor. Salih adında, 28 yaşında genç bir adamım. Bir şirketin satış sorumlusu olarak çalışıyorum. Maddi durumum zenginlik seviyesine olmasa da oldukça iyidir. Çalıştığım yerin bana sunmuş olduğu imkanlar oldukça fazla. Altımda araç, ülkenin dört bir yanını geziyorum ve satmam gereken ürünleri satıyorum. Aklınıza öyle basit şeyler gelmesin, direk fabrikalarla anlaşma yapıyorum. Milyonluk işler dönüyor yani anlayacağınız. Hem bunlardan prim alıyorum hem de düz maaşımla yaşamımı sürüyorum. Evliyim, ellerinizden öper iki tane de aslan gibi evladım var ama gel gelim buralarda anlatmak için can attığım da çılgın temizlikçi sex hikayem var.

Adana’ya üç gün kadar önce geldim. Yerleştiğim otel beş yıldızlı, kaliteli bir yer. Anlaşmaya çalıştığım fabrikayla neredeyse hemen her gün toplantılar yapıyorum. Sunumlarla ürünümüzü tanıtıyorum filan. Bak orada da iki tane birbirinden seksi hatun var. Bir an olsun yükselmedim. Karımı da son derece seviyorum. Onu böyle aldatmak, arkasından iş çevirmek beni içten içe zaten bitiriyor. Zaten sizlerden başka kimseye de yaşadıklarımı anlatamıyorum. En yakın arkadaşlarım bile bu yüzümü görseler aklımdan şüphe ederler diye korkuyorum. Üçüncü günün akşamında da yine fabrikanın yöneticilerinden birini kafaya alıp akşam yemeğine çıktık. Yemekten kastım da rakı balık yapacağız. Biraz iş, biraz hayat derken sohbetle 3 kişi 100’lük rakıyı bitirdik.

Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim Nasıl Oldu?

Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim Nasıl Oldu?

Saat akşam 9’u geçerekten otelin yolunu tuttum. Tam saati hatırlamıyorum ama muhtemelen 10’u bulmuştur. Abi odadan içeriye girdiğim gibi kravatı filan çıkarttım, gömleğin düğmelerini aça aça ilerliyorum. Yatağın hemen solundaki komodinin üzerini temizlemek için domalmış vaziyette duran bir otel temizlikçisi. Kafam da çakır ya çok büyük olmayan ama yusyuvarlak kalçasını kapatan o elbiseyi sıyırıp atmak, oracıkta +18 hikayeler yaşamak istedim. Tabi geldiğimi duymuş olacak ki doğrulup bana yüzünü döndü. Gece kulübünde dans ederken görseniz dönüp bir daha bakmayacağınız çirkinliğiyle, 40’lı yaşlarında olgun bir kadın! Laz burnuyla, kömür karası gözleriyle, yamuk dişleriyle beni hepten azdırdı:

  • İyi akşamlar efendim
  • İyi akşamlar
  • Hemen çıkıyorum, temizlenmesini söylemişsiniz ancak sıra geldi.
  • Yok yok, hiç rahatsız olmayın. İşinizi bitirin öyle çıkarsınız.
  • Peki, nasıl uygun görürseniz…

Ufak, sahte bir gülümseme attıktan hemen sonra tekrar döndü ve komodinin üstünü silmeye devam etti. Siyah elbisesinin altındaki ten rengi külotlu çorap, beyaz önlüğü, yaşlı ve çirkin olması… Beni ciddi anlamda azdırıyor ve umarsızca sikimin kalktığınız fark edebiliyordum. O işini yaparken, ben de onu izlemeye devam ederken gömleğimin düğmelerini çıkartmaya devam ettim. Çıkarılacak düğme kalmamıştı ki tekrar döndü ve ‘yatağın kılıfını da değiştireyim’ diyerek yanıma doğru ilerledi. Kat arabasına yönelerek oradan eline temiz çarşafları aldı. Yan yan da bana bakmayı ihmal etmedi ki müthiş gerildiğini görüyor ve hizmetçiyle seks hikayeleri yaşamak isteyebileceğimi düşünüyor olabilirdi.

Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim Çirkinliğiyle Beni Azdırdı

Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim Çirkinliğiyle Beni Azdırdı

Yatağa yöneldi, benden önce zaten yatağımın çarşaflarını çıkartmıştı. Temiz çarşafları yatağa sererken yatağın sağ tarafında iyiden iyiye domalmıştı. Daha fazla kendimi tutamayıp yanına sokuldum ve arkasına tüm hışmımla dayanıp belinden sıkıca kavradım. Temizlikçinin bunu fark etmesiyle birlikte ‘AYY!’ sesi yükseldi. Sikim yumuşacık kalçasına değerken doğrulmuş olan olgunumu tutmaya devam ederken kulağına ‘şiii, sessiz ol’ diye fısıldadım.

Yapmayın beyefendi, bırakın beni, kendinize gelin!

Sus dedim sana, beni çıldırtıyorsun.

Yapmayın, bağıracağım bakın yapmayın!

İstediğin kadar bağır, işinden olmak istemezsin…

Yardım ed…

Hızlıca elimi ağzına götürüp kapattım. Bağırmaya, benden kaçmaya çalışıyordu ama her çırpınışında sikim biraz daha götüne değiyordu. Yatağa ittirip tam arkasından bende uzandım. Elim ağzında durmaya devam ederken:

Sessiz ol, sonunda pişman olan sen olursun. Eğer bana eşlik edersen sana bir aylık maaşını tek seferde veririm. Şimdi elimi çekiyorum, bağırmaya kalkma!

Usulca elimi ağzından çektim. Dediğimi anlamış, bağırmaya çalışmamıştı. Kalkık sikim pantolonuma rağmen götüne değerken altımdaki temizlikçiyle adult hikayeler partnerimin yüzünü bana çevirdim. Zaten zayıftı ama öylesine derinden nefes alıyordu ki karının içine göçtüğünü görebiliyordum. Bağırmadan, ağlamaklı gözlerle:

Yalvarıyorum yapmayın, çoluğum çocuğum var benim…

Benim de var. Bunu bir lütuf olarak görebilirsin. Bu halinle seni başka kim arzulayabilir!

40 yaşındayım, böyle bir beklentim de yok zaten. Lütfen üstümden çıkın, beni rahat bırakın.

İstersen kalkarım ama cidden yarım saat bile sürmeyecek birlikteliğimizden bir maaş ikramiye kazanmak istemiyor musun? Sen herhangi birine anlatmadığın sürece yaşananlar bu odanın dışına çıkmayacak.

Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim Parayla Seksi Kabul Etti

Olgun Otel Temizlikçisine Sakso Çektirdim Parayla Seksi Kabul Etti

Son sözlerimden sonra derin bir nefes alıp ‘önce üstümden kalkın’ diyerek kara gözleriyle bana baktı. Ben de onu süzdükten sonra teklifimi kabul edeceğine inanarak. Yavaşça üstünden çıktım. Sikim hala dimdikti ve pantolonumdan ziyadesiyle belli oluyordu.

Madem çirkinim niye böyle bir şey istiyorsun?

Çünkü çirkin seviyorum…

Ya paramı vermezsen?

Cüzdanımı çıkarıp içindeki yaklaşık bin lirayı olduğu gibi temizlikçi erotik hikayeler olgunuma uzattım. Parayı saymaya başlamıştı bile. Yeniden dil gelmesine müsaade etmeden:

Merak etme kalanını da yarın veririm.

Oturduğu yerden gözlerimin içine baktıktan sonra elini yavaşça pantolonuma götürdü. Pantolonumun üzerinden sikime elledikçe boşalacakmışçasına zevk alıyordum. Pantolonumun kemerini ardından da fermuarını çözdü. Yavaşça altımdakiyle birlikte sıyırıp indirdi. Dimdik olmuş sikim sadece birkaç santim uzağında kalmıştı. Çıplak, nasırlı elleriyle sikimi sıvazlamaya başladı. Ellerimi hafif yağlı, siyah sarı saçlarının arasında gezdirdim. Daha fazla bana işkence uygulamak istemediğinden olsa gerek ağzını iyiden iyiye açıp sikimin kafasını içine aldı. Karım bile bu denli güzel sakso çekmiyordu. Kafasını iki elimin arasına alıp yavaş yavaş sakso çekmesine eşlik ettim. Dilini bile o kadar iyi kullanıyordu ki resmen boşalmamak için kendimi kasıyordum. Temizlikçiyle gerçek seks hikayeleri beni bu denli zevke getirecek deseler inanmazdım ama gerçekten olgun partnerim ne yapacağını biliyordu. Nefes almak için ağzını sikimden çıkartıp ağzıyla sikim arasında giden salyalara baka kaldım. Kafasına kondurduğu öpücüğün ardından çenesinden tutup dudaklarına yapıştım.

Yatağa uzanırken sikim göbeğine değiyordu. Elimi eteğin atlından sokup yavaşça kalçasına çıktım. Yumuşacık kalçasını parmaklarımın arasında hissettikçe daha da çıldırıyordum. Beklemeye mecalim kalmamıştı, sevişme yeterince beni zevke getirmişti. Yatakta hızlıca domalttım. Siyah hizmetçi elbisesini beline kadar sıyırdım. Çektiği saksodan sonra vajinasının sulanmış olduğunu az çok tahmin edebiliyordum ama öncesinde altındaki tek rengi külotlu çorabı sıyırıp çıkartmam gerekiyordu. Altında gri bir külot vardı. Kaliteli bir şey beklemiyordum ki zaten beni de böylesi azdırıyordu. Yaşanılan temizlikçi sevişme hikayeleri külotunu da diz kapaklarına kadar indirmemle devam etti.

Kalçasını iyice ayırıp önce göt deliğini yaladım. Mis gibiydi, sadece otel odalarını değil belli ki kendini de temiz tutuyordu. Ardından parmaklarımı vajina dudakları arasından geçirdim. Sakso çekerken gerçekten de sulanmıştı. Ipıslak olmuş amına yavaşça sikimin kafasını geçirdim. ‘Yavaş, lütfen…’ demiş olsa da pek onu dinleyecek durumda değildim. Sikimin gidiş gelişi hızlanarak artıyordu. Çıkarttığı belli belirsiz orgazm seslerinden onun da benim gibi zevk aldığı ziyadesiyle belli oluyordu. Hızlandıkça hızlandım ve kendimi sıkabildiğim kadar sıktım. İçine boşalıp hepten başıma bela etmeye hiç niyetim yoktu.

Yüz üstü uzandırdım hızlıca. Sikime elimi atmamla birlikte zaten suratının tam ortasına fışkırtmaya başladım. Bu denli bir boşalmayı temizlikçi Türk sikiş hikayeleri kadınım da beklemiyordu. Yüzü, gözü, ağzı her yeri döl olmuştu. Nefesim kesildi, bacaklarımda güç kalmadı. Hızlıca yatağa bıraktım kendimi. Gerçekten hareket edecek halim yoktu. Temizlikçi ne haldeydi, ne yapıyordu umurumda değildi ama ben yatağa uzanırken elim de göbeğinde duruyordu. Aradan ne kadar geçti bilmiyorum ama nefesimi toparlayıp:

Harikaydın

Sen de öyle ama beni de boşaltsaydın daha iyi olurdu.

Gitmen gerekmiyorsa kal, bak yarım saat sonra seni nasıl üst üste orgazm ediyorum.

Gitmem lazım, çok bile kaldım ama yarın yine bu saatte gelebilirim.

Para…

Sokayım parana, sence istesem sırf paran için mi birlikte olurdum.

İyi o zaman, yarın gel mutlaka!

Aramızda geçen bu konuşmanın ardından yataktan kalktı. Elini yüzünü çoktan temizlemişti. Külotunu, ardından çorabını kalçasına geçirip dudaklarıma öpücük kondurup usul usul odamdan çıktı. Ertesi gün de gerçekten gelmişti, söz verdiğim gibi parasını vermek istedim ama kabul etmedi. Aldığı bin lirayı da geri iade etmek istedi ama onu da ben istemedim. Çocuğuna hediye al diyerek ikna ettim. Zaten iki gün sonra da anlaşmayı yapıp çekip gitmiştim. Anlattığım olgun temizlikçi seks hikayesi üzerinden zaten toplasan bir hafta geçmedi. Daha bunun gibi çok hikayem var ama bunu beğenip beğenmediğinizi yorumlarda belli edin. Ona göre anlatırım…

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.