Üniversiteye Başlayan Teyze Mi Olurmuş

Üniversiteye Başlayan Teyze Mi Olurmuş

Yeryüzünde görüp görebileceğiniz herhalde en azgın çiftlerden biri dedemle anneannemdir. Üniversiteye başlayan teyze mi olurmuş dedirtmeyi bana başardılar. İşin kötü tarafı teyzemin de anne babasından kalır yanı yok. Ne doymayı biliyor ne de yetinmeyi. Hep daha fazlasını isterken de onu öylece bırakmak içime sinmiyor. O halde neler oldu bitti anlatayım da bu aile arasında hikayeler içerisinde yerimde olmak ister miydiniz şöyle bir kendinizi sorgulayın.

Bizimkiler evlendikten sonra Bursa’ya yerleşiyor. Zaten birbirlerini biraz da şans eseri tanımışlar. Fakat ilk görüşte aşk hikayesini gerçekten dibine kadar tatmışlar ki çevrelerine de bunu hissettirirler. Bu aşkın filizi olarak da 19 yıl kadar önce ben çıkmışım. Öyle abartı bir yakışıklılığım yoktur ama ağzım iyi laf yapar. Birçoğunuz hayal kırıklığına uğrayacak ama kızlar tipten önce karşısındaki erkeğin diline bakıyor. Eğer o dilden çıkanlar onu etkiliyorsa gerisi çorap söküğü gibi geliyor. Düşünün bakirliğe bile daha lisenin başında elveda demiştim. Yani hayatımın hemen her yerinde teyze erotik hikayeleri zaten bolca vardı. Teyzemin o tatlı, dar amına kalmamıştım.

Başrolümüz olan teyzem Oya ise anneannem sürpriz yumurtası gibi ortaya çıkmamıştı. Annem ve diğer bütün kardeşleri bunu hiç beklemiyorlardı. Düşünün ki aramızda sadece iki yaş fark vardı. Köyden uzakta olduğumuz için yazdan yaza denk geliyorduk. Çok da fazla yakın olduğumuz söylenemezdi. Teyzeme kalmadan birçok kuzenim, arkadaşım vardı. O yüzden ufak tefek hatta samimiyetsiz diyebileceğim sohbetlerin dışına neredeyse hiç çıkmamıştık. Fakat haberlerini de alıyordum. Lisesi bittikten sonra başından ufak bir nişanlılık dönemi geçti. Annem başka bir teyzemle telefonda konuşurken duymuştum, nişanlısı bunu becerdikten sonra bırakmış. Evet, maalesef her erkek benim kadar centilmen değil. Üniversiteli teyze seks hikayeleri yaşadıktan sonra bırakıveriyorlar 🙂

Üniversiteye Başlayan Teyze Mi Olurmuş Gerçekten?

Üniversiteye Başlayan Teyze Mi Olurmuş Gerçekten?

Yaşadığı bu kötü nişanlılık serüveninden sonra ‘okuyacağım ben ya’ edasıyla derslere asılmış. Benimle aynı dönem girdiği sınavla birlikte İstanbul’da üniversite kazandı. Zaten bizi bir araya getiren olay da bu olmuştu. Aynı şekilde hedeflediğim ODTÜ’yü kazanmıştım. Sohbet arasında annem aynen şu kelimeleri dile getirmişti:

Teyzen Oya’da üniversiteyi kazanmış hem de İstanbul’da. Artık beraber gidip gelirsiniz mektebe 🙂

Her ne kadar kardeşleri Oya’nın üzerinden 20 yıl geçmiş olsa da hala çok ufak oluşunu sindirmekte zorluk çekiyorlardı. Şaka yollu kurduğu bu cümlenin peşine ben de:

Üniversiteye başlayan teyze mi olurmuş amına koyayım ya!

Hatta küfür ettim diye kızmıştı, çok iyi hatırlıyorum 🙂 Tabi ben amına koyayım derken gerçekten de gidip teyze seks hikayesi yaşayayım dememiştim. Lakin sanki ben dile diliyormuşum da o sırada bu gerçek olmuş gibiydi!

İstanbul’da birbirinizi kollarsınız diyerek telefon numarasını telefonuma kaydetmişlerdi ama daha önce olduğu gibi aramamıştım. Okula kaydımı yapmış, yurduma da yerleşmiştim. Benim aksime o arama gereği duymuş ve yıllar sonra samimiyetimiz başlamış oldu:

Yeğenim…

Teyzem…

Girişinde dolayı ikimiz de gülmüştük. Peşine:

Ne yapıyorsun, yerleştin mi İstanbul’a?

Evet, sen ne yaptın? Benim yurt berbat. İki salak var kafalar hiç uyuşmadı vallahi.

Takılma ya, okuldan birilerini bulup çıkarsınız eve.

Aynen ben de öyle düşündüm. Hafta sonu bir şeyler yapalım ya. Bakalım ne varmış bu anlata anlata bitiremedikleri İstanbul’da!

Olur, haberleşiriz o zaman.

Tamamdır, hadi görüşürüz yeğenim…

Cevap bile vermemi beklemeyip kapatmıştı. Aslında kafa dengiydi. En azından bu kısa sohbetle kanım kaynamıştı. Hafta sonu da buluşup takılmıştık. Aramızda zerre bir yakınlaşma olmamış teyzeyle ensest +18 hikayeler bile dönmemişti. Hatta teyze, yeğen şakalaşması o kadar çok geçiyordu ki suyu bile çıkmıştı. Fakat kendi açımdan itiraf edecek olursam beraber takılmak hoşuma gitmişti. Onun da gitmiş olacak ki her fırsatta buluşur okulumuzda neler olup bittiğini birbirimize anlatırdık.

Üniversiteye Başlayan Teyze Mi Olurmuş Dedim Eve Çıktık Sikiştik

Üniversiteye Başlayan Teyze Mi Olurmuş Dedim Eve Çıktık Sikiştik

Benim vizelerim üç gün kadar önce bitmişti. Teyzem Oya’nın da yeni bitmiş ve beni aramıştı ‘hadi eve çıkalım ben bıktım bunlardan’ demişti. Başlarda yok be filan desem de bizimkilerle konuşunca onlar da olur demişti. Bilselerdi aynı evde kalma olayı teyzemle sikiş hikayeleri doğuracak herhalde binlerce lira da göndermezlerdi.

Uzun arayışlar sonucu gerek konumuyla gerek fiyatıyla uygun bir yer bulabilmiştik. Hem benim hem de onun üniversitesine yakındı. En azından birer otobüsle gidebilecek durumdaydık. Bu eve çıkma muhabbeti biraz pahalıya gelmiş olsa da bütün aile üyeleri birlikte kalmamızın en doğrusu olacağı konusunda hemfikirdi. Fakat bu birliktelik her geçen gün yan bakmalara, beklenmedik durumlara doğru ilerlemeye başladı.

Eve yerleşmemizin ikinci günü sabahıydı. Benim derslerim başlamıştı ama onun daha vardı. Elimi yüzümü yıkamak için banyonun kapısını açıp içeriye daldığımda duştan çıkan teyzemin çırılçıplak vücudunu gördüm. Daha afyonum bile patlamamışken o yuvarlak kalçasını, minyon fiziğiyle orantılı tatlı memelerini görmem aklımı başımdan almıştı. Aniden içeri girişimden korkmuş:

Çık lan çık, ne yapıyorsun!

Donup kaldığımdan kendi elleriyle kovalayarak ittirmişti dışarıya. Tabi bu temasla birlikte kendime gelmiş ama o görüntüyü de asla unutamamıştım. Keşke her şey bununla sınırlı kalsaydı ama kalmadı! Aynı evde kalıyorduk. Bazen bacaklarını bazen külotlu götünü bazen de sutyenli memelerini görüyordum. Yer yer de verdiği frikiklerle evin içinde azgın bir boğa gibi dolanmaya başlamıştım. İstesek de istemesek de aynı evde kalma fikri sadece beni değil onu da üniversiteli teyze ensest hikayeler yaşamaya doğru iter hale gelmişti.

Bütün bunların üzerinden yaklaşık bir ay kadar geçmişti. Çarşamba günüydü, unutmuyorum çünkü bir tek o gün çok fazla dersim vardı. Eve gelmem beşi buluyordu. Kapıyı açıp içeriye girdim. Holden ilerleyince solda onun sağda da benim odam vardı. Anlaşılan duştan yeni çıkmıştı. Kapısı da aralıklıydı. Geldiğimi de duymamış olacak ki kapısını kapatma gereği duymamıştı. Kalçasında sadece kırmızı dantelli bir külot vardı. Sol bacağını yatağının üzerine koymuş losyon sürüyordu. Resmen gözüm dönmüştü ve onu o halde görmek aklımı başımdan aldı. Kapıyı sonuna kadar açtım. Beni görünce yatağının üzerinde duran tişörtü alıp memelerini kapattı:

Lan olum kapıyı tıklatma diye huyun yok mu senin!

Kapını da seni de o götünü de sikerim!

Ne diyorsun be ne oldu?

Ne demek ne oldu lan, eve çıktığımızdan beri amına koyayım çırılçıplak dolanırsın evin içinde. İnadına mı yapıyorsun!

Saçmalıyorsun ha siktir git odamdan!

Bak bak hala tişörtle kapatıyor bide üstünü, lan amının kıllarına kadar gördüm zaten her yerini!

Sinirlenip tişörtünü çekiştirmeye başlamıştım. Bu saldırganlığım neyse ki tecavüze dönüşmedi ama teyze sikiş hikayesi daha mı iyiydi bilemiyorum. Tişörtünü vermek istemeyen Oya yatağına doğru serilmiş üzerine de ben düşmüştüm. Dudak dudağa gelmiştik. Daha görür görmez kalkan siki külotunun üzerinden vajina etrafına değiyordu. Konuşmuyorduk, bağrışmıyorduk. İkimiz de şaşkındık ve kalplerimiz yerinden çıkacak gibi atıyordu. İlk öpücük de teyzemden geldi. Her ne kadar öpmeyi bırakmış olsa da devamını ben getirdim. Deliler gibi öpüşürken ben kalçasını sıkıyor o da amına doğru değen sikimi pantolonumu çıkararak eline alıyordu. Dudaklarını bırakıp boynunu ardından memelerini yaladım. Pantolonum dizime kadar inmişti. Hepten çıkarken o da külotunu sıyırıp yere attı. Sadece üstümdeki gömleğim kalmıştı ama onu da çıkartmaya gerek yoktu. Gözlerinin içine bakacak tam bacak arasında duran sikimi yavaşça elimle amına doğru getirdim. Kafasını içeriye doğru sokuştururken fırına girmiş gibi hissetmiştim. Sıcacıktı!

Uzun bir aradan sonra teyzemin sesi zevk inlemesiyle duyulmuştu. Duraksadım ve tekrar gözlerine baktım. Yeniden sesi duyuldu:

Devam et!

İyice içine köklerken üzerine doğru serilmiş dudaklarını öpmeye devam ediyordum. Yavaşça teyzemin vajinasında dans ederken aldığım zevki dünyanın en iyi edebiyatçısı da gelse tasvir edemezdi. Çünkü anlatılabilecek gibi değildi. İkimizden de sesler yüklemeye başlamıştı. O kadar hızlanmıştım ki öpmeyi bırakıp bacaklarından destek alıyordum. Memeleri karşımda savrulurken daha fazla dayanamadım. Son kökleyişimle birlikte teyzemin içine döllerimi bırakmıştım. İçinden hiç çıkmadan üzerine uzandım. Kafam göğsüne geliyordu ve kalbinin fütursuzca attığını duyabiliyordum. Aniden gerçekleşen bu ensest teyze sikiş hikayesi karşısında sanırım ikimiz de ne diyeceğimi bilmiyorduk. Fakat başlangıcı ben yaptığım için nefesimi toparlayınca konuşma gereği duydum.

Çok güzel değil miydi?

Maalesef öyle…

Hata mıydı?

Bilmiyorum ama şu an kendimi huzurlu hissediyorum.

Ben de…

Beni üzerinden itip yanına geçmemi istemişti.

Dev gibisin amına koyayım, pestilimi çıkardın.

Olayın büyüsündeyim sanırım, akıl edemedim

Gülüştük hafiften ve ne yapacağımızı bilemiyorduk. En azından o an için. Birkaç gün ne o ne de ben bir şey demedik. Hatta evin içinde saklambaç oynar gibiydik. Kapısını örtmeyi yeni öğrenmişçesine hiç açmıyordu. Keza ben de denk gelmekten korkuyordum. Lakin bu kaçışma sadece üç gün sürdü. Bu sefer o benim odamın kapısını hızla açıp içeriye dalmıştı. Hem de hiç konuşmadan, tek kelime etmeden üzerime atlamıştı. O seksten sonra da bunun bitmesini istemediğimizi birbirimize itiraf etmiştik…

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.