Vajinası Uğruna 200KM Yol Gittim

Vajinası Uğruna 200KM Yol Gittim

Vajinası Uğruna 200KM Yol Gittim

Mezun olduktan sonra işini gücünü eline almış her erkek gibi elbette sevgili arayışındaydım. Adult hikayeler yazdıracak kadar başımdan aksiyon geçeceğini düşünmemiştim. Tabi her saniyesine değdi, orası ayrı. İlk defa bu kadar heyecan yaşadım desem yeridir. Çok da uzatmadan girişi kısa, asıl olayı uzun tutmak istiyorum.

Malum sosyal medyayı kullanmayan kalmadı. Biraz arasam ebemi bile bulurum herhalde. Zaten yaşım 24, ölmüş olamaz herhalde. Onu nasıl güzel andıklarından bahsederdim 🙂 Şakayı kenara bırakacak olursak esmer güzeli bir kızın profiline denk geldim. Öyle kaşar filan değildi. Kedisiyle, arkadaşlarıyla fotoğraflar paylaşmıştı. Takip isteğimi kabul etmesiyle görmüştüm bu detayları. Ondan önce sadece siyah beyaz bir profili vardı. Eklediğim onlarca kadından biriydi. Postlarını ve hikayelerini gördükçe de eğlenceli bir hayat sürdüğünü gördüm. Fakat bir eksiği vardı, benim gibi bir sevgili! Vajinası uğruna 200km yol gittim çünkü değeceğini bir süre sonra mesajlaşmaya başlayınca anladım.

Uzun arayışlar sonucu işimi Düzce’de bulmuştum. Bilenler bilir, öyle çok büyük bir yer değildir. O yüzden buranın kızlarıyla uğraşmayıp çevre illerden bakınıyordum. Bahsini geçirdiğim ve beni derinden etkileyen tatlı kız ise İstanbul’da yaşıyordu. İsmi de Sevim! Bankada çalışıyordu ve benimle aynı yaştaydı. İlk mesajıma cevap vermesi sadece birkaç dakika sürmüştü. Beni kabul etmesinin en büyük nedeni liseden arkadaşı sanmasıydı. Benziyormuşum ama alakam yoktu elbette. Belki de kendince uydurduğu bir yalandı. Etkilendiğini söylemek yerine bu yolu tercih etmişti. Neticede ilk porno hikayeler içeriğimi Sevim’le yaşamıyordum. Az da olsa kadınlardan anlıyordum. Mesajlaşma bir ay kadar sürmüştü. En sonunda telefon numaralarını paylaşma aşamasına geçmiştik. Açıkçası onunla mesajlaşmak sıkıcı işimin bile nasıl geçirdiğini unutturuyordu. Telefonda görüşmeye başladıkça iş görüntülü görüşmelere de geçmişti. Artık sevgili kafasındaydık. Fakat bunu ilk dillendiren ben oldum. Kaydettiğim numarasın ismini Sevim’den değiştirip aşkım yapmıştım. Bunun da fotoğrafını çekip ona atmıştım. Görüntülü görüşmelerimiz bir süre sonra karşılıklı soyunmaya, birbirimize bakarak mastürbasyon çekmeye geçmişti. İlk vajinasını orada görmüştüm. Öyle tatlı ve dar duruyordu ki içine girmek için can atıyordum.

Hafta Sonu Vajinası Uğruna 200KM Yol Gittim

Hafta Sonu Vajinası Uğruna 200KM Yol Gittim

İlk buluşmamızın sözünü almıştım. Cuma günü patronla görüşüp cumartesi günü için izin almıştım. Pazar günü zaten tatil olduğundan iki günümü aşkıma ayırabilecektim. Tabi saat beş gibi işten çıktığım gibi cumadan yola koyuldum. İstanbul’a ilk gelişim değildi ama çok hakim değildim. Attığı konuma saat dokuz gibi anca varabilmiştim. Akşam trafiğine kalmıştım sanırım. Attığı konum evine yakın bir kafeninkiydi. Sonunda vajinası için 200km yol gittiğim kadın karşımdaydı. Defalarca görüntülü görüşmüştük ama canlı kanlı görmek seks hikayeleri arzumu daha da arttırmıştı. Bunu çok da belli etmeden sohbetimizi kahve eşliğinde yaptık. Yoldan geldiğim için çok acıkmıştım. Oradan çıkıp bir de yemeğe gittik. Şarap eşliğinde yediğimiz bu yemek sayesinde bir tık daha rahatlamıştık. Çünkü görüntülü görüşsek de böyle dip dibe olmak çok daha farklı hissettiriyordu.

  • Sevim, seni gerçekten çok seviyorum.
  • Ben de seni seviyorum Osman.

Yemeğin sonunda doğru aramızda geçen bu konuşma hala birbirimize aşık olduğumuzun nişanesi gibiydi. Oradan çıkıp el ele sahil kenarında yürüdük. Hava soğumuştu. Denizin rüzgarı da gerçekten adamın içine işliyordu. Tüm centilmenliğimle üzerimdeki ceketi çıkarıp omzuna atmıştım. Etkilenmiş, dudaklarıma öpücüğünü kondurmuştu. Banka doğru geçmiş, denizi seyrediyorduk. Bir süre sonra banka öpüştük ama ilerletmek istemedi. Çünkü sadece ben değil o da çok azmıştı ve açık alanda sikiş hikayeleri yaşamaya hazır değildik.

  • Aşkım, seni deli gibi istiyorum
  • Eve geçemeyiz biliyorsun.
  • Otele gitsek?
  • Olur…

Çekimser bir olurdu. Gerçekten kaşar ruhlu biri değildi. Tavırlarından, konuşmasından böyle sosyal medyadan tanışıp daha sonra böyle buluşma gerçekleştirdiği tek erkek olduğumu anlayabiliyordum. Üstelik beni benden daha fazla seviyordu.

Telefondan bulduğum en yakın oteli arayıp rezervasyon yaptırdım. Ardından aracıma atlayıp yola koyulduk. Yol boyunca elimi elinden çekmedim desem yeridir. Zaten sohbet öyle akıcı, keyifli geçiyordu ki ne gittiğimiz yolun farkındaydım ne başka bir şeyin!

Ödemeyi yapıp çoktan otel odasına girmiştik. Daha girer girmez dudaklarıma yapışmıştı. Delicesine öperken üzerindekileri çıkartmaya başlamıştım. O da pantolonumun kemerini, pantolonumun düğmelerini açmıştı. Yatağa geçene kadar Sevim’in sadece beyaz kalp desenli kırmızı beyazlı külotuyla sutyeni kalmıştı. Hafif dalgalı olan saçları omuz başlarına kadar uzanıyordu. Kömür karası gözleriyle öyle iştahlı bakıyordu ki ben ben değildim o sırada! +18 hikayeler yaşıyorduk hiç bitmeyecek bir aşkın tasdiklenmesi gibiydi benim için.

Vajinası Uğruna 200KM Yol Gittim Otelde Siktim

Vajinası Uğruna 200KM Yol Gittim Otelde Siktim

Sırt üstü uzandığı yatakta dudaklarını öperken sutyenini çıkartmıştım. Defalarca gördüğüm ama bu sefer gördüğümde hepten azdığım memeleri ve sipsivri olmuş meme uçlarıyla karşımda duruyordu. Büyüktü ve yumuşacıktı. Elledikçe elleyesi, yaladıkça yalayası geliyordu insanın. Fakat dakikalardır parmakladığım vajinasına da sıra gelmeliydi. Külotunu hışımla çıkarıp erotik hikayeler çekimine daha fazla dayanamadığım penisimi içine yerleştirdim.

Yavaş, telefonda göründüğünden çok daha büyük!

Korkma aşkım, canını yakacak son kişi benim!

Köklemeye devam ettim. Her seferinde daha da hızlanıp kendinden geçişini izliyordum. Yatağı, yorganı delicesine avuçluyordu. Bacaklarını kalçamda kenetlemiş kendinden geçmişçesine:

Daha hızlı!

Sok aşkım sok!

Seni seviyorum kadınım…

Karşımda zevkten kıvranan kadın gerçekten de aşık olduğum kadındı. İçinde gelip giderken kendimi tutmakta zorlanıyordum. Orgazm olduğunu çığlık atarcasına ‘geliyorum’ demesiyle anlamıştım. Peşine bende sevişme hikayeler varlığımıza yaraşır şekilde içine boşalmıştım. Yorgun düşmüştük, ikimizde… Kendimi yatağa bırakmıştım. Sevim sokulmuştu dibime. Yanağımdan öperken eliyle de kafamı kendine çevirip dudaklarıma çeviriyordu öpücüğünü.

Çok güzeldi…

Evlenmeliyiz.

Yanıt vermemişti, sanırım daha erkendi bunları konuşmak için ama benim için her şey tamamdı. Ne oldu da bu yaşadıklarınızı vajinası uğruna 200km yol gittim başlığıyla burada anlatır oldun dersen kandırılmışım beyler ve kadınlar! Meğer aşık olduğum kadın evliymiş. Tamam, boşanma arifesine geçmişler ama yanında ayrılacağım son güne kadar bunu söylemedi. O yüzden evlenme muhabbetlerine bu kadar soğuktu. Başlarda sorun ettim yalan yok. Yalan söylemiş olması ona olan güvenimi baştan sona yıkmıştı. Zamanla sorun olmaya mesafe de sorun olmaya başlamıştı. Birkaç kere daha buluşmuştuk ama altıncı ayın sonunda ayrılmıştık.

About Yazar1 YazarYazar1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.